Nasza misja

Średnia powierzchnia mieszkania w Polsce to tylko 61,5 m.kw. (dane z 2020 roku).  To wielkość, która plasuje nas w ogonie Unii Europejskiej. W Niemczech to odpowiednio 77,4 m.kw., w Grecji 82,9 m.kw. Nawet u naszych sąsiadów – Słowaków – wartość ta wynosi 72,9 m.kw.  Kupujemy najczęściej mieszkania małe, 2-pokojowe, przede wszystkim z uwagi na cenę, która w dużych miastach przekracza już od dawna 10 tyś zł za metr kwadratowy.

Dom na bliskich przedmieściach, w cenie zbliżonej do mieszkania, to w naszej wizji szansa na zmianę. DPM Invest to spółka powołana z myślą o budowaniu średniej wielkości nowoczesnych i trwałych domów, w cenie zbliżonej do 2 lub 3-pokojowego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Osiedla domów jednorodzinnych

DPM Invest realizuje kameralne – małe oraz średnie – osiedla domów jednorodzinnych, najczęściej w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Nasz główny obszar działania to okolice Warszawy i Łodzi. Wybieramy najlepsze lokalizacje w okolicach które dobrze osobiście znamy. Realizujemy obecnie kilka inwestycji równocześnie.

Inwestycje budowlane

W czasach kiedy inflacja przekracza 15% rocznie, a oprocentowanie lokat nie jest wyższe niż 7-8%, warto rozważyć inwestycję w nieruchomość, ale inną niż mieszkanie na wynajem. Nieruchomości to jedne z niewielu aktywów, które mogą realnie zabezpieczyć kapitał przed inflacją. Jeżeli chcesz zainwestować w budowę osiedla z zaufanym partnerem, sprawdź naszą propozycję i dołącz do naszych inwestorów.

Z naszego bloga

Tempo prac w Jankach rośnie!

Początek roku nie był dla nas łaskawy – padało prawie codziennie. Jednak marzec przyniósł w końcu oczekiwany przełom pogodowy – jest co raz bardziej wiosennie i widać już  doskonale,  że od razu ma to wpływ na tempo prac na budowie. W chwili obecnej bardzo szybko nadganiamy stracony czas w budynkach A i B (czyli pierwszy…

Czytaj więcej

Osiedle Rubinowe ma pozwolenie na budowę.

Dzień dobry! Miło nam poinformować, że osiedle Rubinowe w Łazach k. Magdalenki uzyskało pozwolenie na budowę. W związku z tym intensywnie przygotowujemy się do rozpoczęcia wiosną prac budowlanych, a już w lutym – do przedsprzedaży. Tradycyjnie już można spodziewać się promocji dla pierwszych kupujących. Osiedle Rubinowe to propozycja dla osób które szukają mniejszego (i znacznie…

Czytaj więcej